Instalacje

Skorzystaj z dodatkowych usług i polecanych przez nas specjalistów.

  • Profesjonalny dobór sprzętu
  • Zaufani instalatorzy

 

Wybierz sprawdzonych specjalistów

Współpracujemy z wieloma certyfikowanymi i zaufanymi firmami świadczącymi usługi montażu kamer przemysłowych, instalacji alarmowych, central telefonicznych, systemów kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy. Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do klientów szukających profesjonalnej obsługi i indywidualnego podejścia w zakresie doradztwa związanego z wyborem sprzętu oraz jego montażem. Rekomendowani przez nas instalatorzy posiadają niezbędną wiedzę, uprawnienia i doświadczenie wsparte wieloletnią działalnością, certyfikatami, oraz cyklicznymi udziałami w szkoleniach jakie prowadzimy wspólnie z producentami sprzętu.

Instalacje CCTVInstalacje KD i RCP

Oferowane przez nas produkty są z powodzeniem wykorzystywane do montażu w domach, osiedlach mieszkaniowych, firmach, sklepach, dużych zakładach produkcyjnych i usługowych, oraz wszędzie tam gdzie potrzebna jest ochrona mienia. Proponujemy jedynie sprawdzone i innowacyjne technologie których bezawaryjność i całodobowa praca ma kluczowe znaczenie dla naszych klientów.

Wykonywane usługi przez instalatorów

  • Montaż kamer CCTV
  • Montaż systemów alarmowych
  • Montaż systemów kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy
  • Montaż systemów domofonowych i wideofonowych
  • Konfiguracja central telefonicznych Platan oraz Slican

Jeśli zakupili Państwo sprzęt w naszej firmie oraz są Państwo zainteresowani jedną z wymienionych wyżej usług to serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszym biurem pod numerem tel.: (22) 632 72 22, lub elektronicznie na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Doradzimy oraz pomożemy zaprojektować i wdrożyć system odpowiadający Państwa potrzebom i oczekiwaniom, oraz skontaktujemy Państwa z rekomendowanym przez nas instalatorem.


Konfigurator
monitoringu

Rozpocznij konfigurację monitoringu
 

Konfigurator
Systemu alarmowego

Rozpocznij konfigurację systemu alarmowego