/ / Aktualności

Systemy ofertowy

Z myślą o instalatorach wprowadziliśmy nowe narzędzie do tworzenia ofert na bazie produktów dostępnych w naszym sklepie. Mamy nadzieję że przygotowane przez nas narzędzie z powodzeniem zyska Państwa uznanie.

Dodatkowo aby przybliżyć Państwu funkcjonowanie systemu z poziomu sklepu internetowego postanowiliśmy przygotować krótką instrukcję.

 

 

1. Wybierz produkty i dodaj je do oferty

Przy każdym produkcie widnieje symbol: Naciśnij go aby dodać urządzenie do listy systemu ofertowego. Ikona zmieni wtedy swój stan na: co będzie oznaczało że produkt został wybrany.

Umiejscowienie ikon dodawania produktów do listy

2. Lista produktów w systemie ofertowym

Każdy produkt dodany do systemu ofertowego można w dowolnym momencie podejrzeć poprzez wskazanie przycisku "System ofertowy" umieszczonego w prawej części okna strony. Widok systemu ofertowego oferuje przeglądanie dodanych produktów, usuwanie ich z listy, oraz umożliwia przeniesienie wszystkich pozycji do generatora ofert.

Lista wybranych produktów w sklepie

Przycisk "generator ofert" umożliwia import wszystkich pozycji produktów dodanych w sklepie do strony zawierającej Generator ofert. System umożliwia również dodawanie produktów bez potrzeby wskazywania ich w sklepie.

3. Generator ofert

Po przejściu do strony zawierającej Generator ofert system automatycznie umożliwi pobranie wszystkich wskazanych wcześniej produktów w sklepie.

Widok generatora ofert

Jedną z podstawowych funkcji Generatora jest możliwość personalizacji oferty. Mogą Państwo w ten sposób dodać własne dane teleadresowe, logo, dane klienta, oraz ustawić własne poziomy rabatowe dla każdego produktu. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi funkcjami narzędzia.