/ / Aktualności

BCS - Produkt LATO 2018

TL-SL1218MP to nowe urządzenie firmy TP-Link które zostało zaprojektowane specjalnie dla systemów CCTV IP. Dzięki zastosowaniu technologii PoE, instalacja systemów jest łatwiejsza i mniej kosztowna.

Zastosowany w urządzeniu tryb Extend pozwala na zwiększenie zasięgu transmisji PoE do 250 metrów, przez co jest to doskonałe rozwiązanie dla kamer rozmieszczonych na dużym obszarze. Najnowszy przełącznik TP-Link posiada 16 portów RJ45 PoE+ 10/100Mb/s, dwa gigabitowe porty RJ45 oraz dwa gigabitowe porty combo SFP. Urządzenie posiada tryb priorytetowania dla portów 1-8. Atutami przełącznika są: zasięg transmisji danych do 250 metrów i zasilanie w trybie PoE Extend.

Te właściwości odgrywają ważną rolę przy wykorzystaniu urządzenia w systemach monitorujących. TL-SL1218MP działa w standardzie 802.3af/at (PoE+). Łączna moc urządzeń zasilanych przez 16-portowy przełącznik może wynosić 192 W, przy czym każdy port PoE dostarcza do 30 W mocy. Wysoki budżet PoE sprawia, że urządzenie idealnie sprawdzi się w w małych i średnich przedsiębiorstwach. Dodatkowym atutem jest łatwość obsługi 16-portowego przełącznika oraz brak konieczności jego konfiguracji.

Produkt objęty jest 5-letnią gwarancją.