Telekomunikacja

Sektor usług telekomunikacyjnych jest jednym z najprężniej rozwijających się gałęzi rynku stanowiącego podstawę funkcjonowania każdej nowoczesnej firmy. Urządzenia takie jak: centrale telefoniczne wyposażone w technologię VoIP (rozmowy przez Internet), bramki GSM, rejestratory rozmów telefonicznych są nieodłącznym elementem infrastruktury niewielkich oddziałów, punktów usługowych, sklepów, centrów call-center, czy firm bez względu na ich wielkość.

Obecnie większość central telefonicznych oparta jest na modułowej budowie przez co ich możliwości można dopasowywać do indywidualnych potrzeb końcowego odbiorcy, a przez to również ograniczyć koszty zakupu. Dzięki takiemu rozwiązaniu centrala telefoniczna może być wyposażona w te komponenty które uznamy za niezbędne w sprawnej komunikacji w firmie. Jeśli zajdzie potrzeba dalszej rozbudowy zawsze możemy rozszerzyć zakres jej parametrów poprzez instalację dodatkowych kart rozszerzeń, lub zakup licencji.

W naszej ofercie znajduje się wiele urządzeń i central od tych najmniejszych (Platan Prima Mini, Prima VoIP) przeznaczonych dla małych firm, po duże modułowe centrale Platan Libra i Proxima przeznaczone na rynek biznesowy.

Centrale telefoniczne, telefony i akcesoria

Jesteśmy wieloletnim i certyfikowanym partnerem firmy Platan, czołowego producenta central telefonicznych.