Rejestratory BCS

Rejestratory cyfrowe BCS

Rejestratory cyfrowe są to urządzenia, których zadaniem jest zapamiętanie w postaci cyfrowej mierzonych wielkości, obrazu, dźwięku. Zapis dokonywany jest przeważnie na dysku SATA zamontowanym w rejestratorze. Rejestratory w roli telewizji przemysłowej pozwalają nie tylko za zapis wideo ale także jego odtwarzanie oraz podgląd na żywo, podgląd przez Internet oraz telefony komórkowe. Rejestratory cyfrowe marki BCS są jednymi z najlepszych urządzeń do rejestracji na rynku CCTV.

BCS świetnie sprawdza się w większości zastosowań, zarówno dla odbiorców prywatnych jak i małych i średnich firm do monitoringu wizyjnego posesji, domów, firm, biur i parkingów. Zaletą rejestratorów BCS jest całkowita niezależność kanałów pod każdym względem ustawień parametrów (indywidualne ustawianie dla każdego, rozdzielczości i prędkości zapisu a także niezależność detekcji ruchu). Ponadto rejestratory doskonale współpracują z kamerami obrotowymi BCS.

W ofercie BCS jest wiele rejestratorów o różnej ilości kanałów wideo i audio, różnych prędkościach nagrywania i wielu dodatkowych parametrach.