Systemy IP INTERNEC

Rodzina urządzeń Internec

Użytkownik świadomy postępu technicznego wymaga więcej od telewizji obserwacyjnej. Na co dzień otaczają go gadżety i nowinki. Cyfrowe aparaty fotograficzne. Telewizja wysokiej rozdzielczości HD. Przesyłanie obrazu i dźwięku przez internet. Takie doświadczenia budują wysokie oczekiwania. Tradycyjny rejestrator coraz częściej nie wystarcza.

Rodzina urządzeń Internec stanowi odpowiedź na potrzeby rynku. Pod marką Internec promowane są rozwiązania nowoczesne, oferujące wysoką jakość obrazu. Internec to funkcjonalność i niezawodność a jednocześnie prostota instalacji i obsługi.

Urządzenia IP Internec charakteryzują się wysoką uniwersalnością i skalowalnością zastosowań. Możliwe są proste instalacje z jedną kamerą rejestrującą autonomicznie.

Jednocześnie Intenec pozwala budować złożone systemy z dziesiątkami kamer i wideoserwerów pracujących w różnych lokalizacjach, wyświetlanych i rejestrowanych na wielu stanowiskach.

Wraz ze sprzętem Internec klient otrzymuje pakiet profesjonalnego oprogramowania do budowy i obsługi systemu. Najważniejsze aplikacje to Internec iVMS tworzący stanowisko operatora systemu z obsługą do 50 urządzeń IP oraz aplikacja serwera zapisu NVR do rejestracji nagrań. Funkcje iVMS zapewniają pełne zarządzanie systemem poprzez konfigurację urządzeń IP, podgląd na żywo, dostęp do nagrań, archiwizację oraz wizualizację na e-mapie. Aplikacja NVR umożliwia zbudowanie stabilnego rejestratora obrazu z urządzeń IP Internec.

Rodzina urządzeń IP Internec obejmuje szeroką gamę modeli:

  • kamer IP o rozdzielczości D1
  • kamer IP megapikselowych
  • kamer IP kopułowych PTZ
  • wideoserwerów IP

W naszym sklepie znajdują się również dekodery sprzętowe oraz klawiatury do sterowania PTZ.

Rodzina urządzeń wciąż się poszerza. Postępu nie da się zatrzymać. Monitoring wymaga nowego podejścia, stosowania efektywnych rozwiązań oferowanych przez markę Internec.