Axence nVision to oprogramowanie służące do monitorowania i efektywnego zarządzania infrastrukturą IT w małych i dużych firmach oraz instytucjach publicznych. Bogaty zestaw funkcji administracyjnych, monitorowanie ruchu sieciowego, inwentaryzacja sprzętu, audyty oprogramowania oraz zabezpieczenie danych przed ich wyciekiem skutecznie wzmacnia ochronę i poprawia funkcjonowanie każdej firmy.

Oprogramowanie nVision szczególnie wyróżnia jego rozbudowany i kompleksowy system modułów zintegrowany w jednej aplikacji dzięki czemu nie obciąża on sieci i komputerów. Monitorowane dane prezentowane są w programie w czasie rzeczywistym w formie intuicyjnych map i wykresów pozwalając na aktywne zarządzanie całą infrastrukturą IT.

 

Axence nVision

Kompleksowe zarządzanie siecią
Proaktywne monitorowanie sieci, inwentaryzacja sprzętu i oprogramowania, monitorowanie użytkowników, ochrona danych przed wyciekiem, zdalna pomoc techniczna - w jednym, centralnie zarządzanym programie!

Więcej

Axence NetTools

Axence NetTools jest narzędziem do diagnostyki sieci, w skład którego wchodzi: skaner sieci, lista połączeń przychodzących i wychodzących z komputera połączenia, skaner portów. Program kierowany jest zarówno do użytku komercyjnego, jak i domowego.

Więcej

 

Prowadzisz małą firmę?

Pobierz bezpłatne oprogramowaie nVision do zarządzania swoją siecią za darmo do 10 stacji roboczych.

Pobierz Axence nVision

 

Zarządzasz większą siecią?

Chcesz uzyskać większą kontrolę nad infrastrukturą IT i zarządzać swoimi zasobami na najwyższym poziomie? Skontaktuj się z nami.

Poproś o wycenę